Forumplus.Eniyiforum.Net | HosgeLdiniz | Paylasimin tek adresi
3 çocuğu da farklı erkeklerden 411
3 çocuğu da farklı erkeklerden 411
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

3 çocuğu da farklı erkeklerden

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
thedarkkinq
Admin
Admin
thedarkkinq
ForumPlus Paylaşım Ailesi...
Ek Açıklamanız : ForumPlus
3 çocuğu da farklı erkeklerden Vide
http://www.forumplus.us.tc
MesajKonu: 3 çocuğu da farklı erkeklerden 3 çocuğu da farklı erkeklerden Icon_minitimePerş. Ocak 22, 2009 4:40 pm

3 çocuğu da farklı erkeklerden 75024
21 yıllık evlilikten üç çocuk sahibi oldu. Daha sonra DNA testi yaptırınca beyninden vurulmuşa döndü. Çünkü o sadece kağıt üzerinde babaydı...

Almanya'da yaşayan elektrik mühendisi bir adam, çocuklarına DNA testi yaptırarak hepsinin babalarının farklı kişiler olduğunu öğrendi.21 yıllık karısından 3 çocuk sahibi olan talihsiz baba, test sonuçlarını öğrendiğinde şok oldu.

Hemen eşinden boşanmak için mahkemeye başvuran Alman mühendis, başkalarından da olsa çocukların velayetini üstüne almak istediğini söyledi. DNA test sonuçlarının kendisini etkilemediğini söyleyen adam "Onların gerçek babası olmayabilirim. Ama bugüne kadar hepsini sevgiyle büyüttüm. Üçünü de gerçek çocuklarım gibi seviyorum. Eşimin çocuklara bakabileceğini düşünmüyorum" dedi.
thedarkkinq ; Kullanıcısının İmzası

3 çocuğu da farklı erkeklerden

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası